Главная / Докладніше про підбір

Відповіді на часті запитання

Що робити, якщо я не знаю яку машину купити? Як вибрати авто?

Для початку потрібно визначитися, для яких цілей Ви купуєте автомобіль. Де і як експлуатуватиметься автомобіль. Таким чином визначити принципові критерії.

Наприклад – кросовер або невеликий хетчбек. Механічна чи автоматична КПП. Чи є потреба у великому багажнику. Хочеться потужний двигун або краще спокійна манера їзди та помірна витрата палива. Має значення статус бренду, при цьому вік автомобіля не такий важливий. І звичайно ж – найважливіше – визначити бюджет на придбання відповідного авто.

Ми із задоволенням допоможемо отримати відповіді на ці та інші питання, пов’язані з вибором Вашого майбутнього автомобіля, причому абсолютно безкоштовною – зателефонуйте +380 093 077 2222 або залиште заявку на зворотний дзвінок.

Наші експерти допоможуть визначитися з відповідними моделями авто, враховуючи багаторічний досвід роботи з автомобілями та усі Ваші побажання. Ми порекомендуємо найбільш надійні та ліквідні автомобілі, з урахуванням Ваших уподобань та бюджету.

Дозвольте професіоналам допомогти Вам зробити правильний вибір!

Це абсолютно безкоштовно та комфортно – отримати консультацію кваліфікованого автомобільного експерта!

Як ми співпрацюватимемо, якщо я перебуваю в іншому місті?

Ви можете знаходитись у будь-якому місті, для нас це не принципово. По телефону ми погодимо всі параметри пошуку авто і зафіксуємо їх у договорі. У будь-якому випадку весь процес обговорення варіантів відбувається у групі месенджера Telegram. Туди ж Ви отримуватимете наші фірмові звіти про проведені огляди та діагностики.

Коли ми знайдемо гідний автомобіль, який зможе пройти весь комплекс наших перевірок і Вам сподобається, потрібно буде приїхати до Києва для переоформлення. Наш співробітник може зустріти вас на вокзалі або в аеропорту та супроводжувати на СТО (якщо Ви вирішите бути присутнім при діагностиці) або в сервісний центр МВС для переоформлення автомобіля.

Як відбувається оплата послуг?

Після узгодження всіх параметрів пошуку та підписання договору потрібно буде внести передоплату у розмірі 2800 грн. З цього моменту ми зможемо розпочати пошук авто. Передоплату можна зробити на карту або розрахунковий рахунок ТОВ “ТУКАРС”. Оплата провадиться у гривні.

Після повного переоформлення автомобіля Ви отримуєте оформлене на Ваше ім’я свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (тех. паспорт) і вносите частину оплати, що вказана в договорі. Додатково оплачуються лише платежі, пов’язані із постановкою авто на облік.

Підбір коштує недешево. Я сам знайду собі автомобіль і витрачу менше грошей

Ви можете самостійно зайнятися пошуком, перевіркою та покупкою автомобіля, якщо у Вас є необхідний досвід, навички та час.

Але пам’ятайте, що придбання автомобіля з пробігом у нашій країні це непросте завдання. Продавці точно не скажуть всю правду, більше половини авто продають автосалони або перекупники, більшість з яких займається маскуванням поганих автомобілів.

Автомобілі із забороною на відчуження, у банківській заставі, викрадені або у розшуку, потоплені або відновлені після серйозних ДТП, зі скрученим пробігом, слідами неякісного ремонту або неналежним доглядом – все це чекає нас при виборі автомобіля. Будь-який із цих нюансів може обійтися значно дорожче, ніж вартість нашої послуги.

Скільки коштує одна година Вашого часу? Чи зайва година, проведена з сім’єю? Уявіть, скільки часу займе вивчення оголошень про продаж, щоденний моніторинг усіх сайтів з продажу автомобілів. Додайте час, витрачений на поїздки по пробках для огляду варіантів, на діагностики в автосервісі, на спілкування з незнайомими людьми

Спілкуватися з продавцями та торгуватися теж треба вміти та любити.

Найчастіше сума, яку нам вдається вторгувати у продавця, перевищує вартість наших послуг. І ви отримуєте перевірений автомобіль, не витрачаючи на це свої сили, нерви та час. Кожна людина має займатися тим, що вона вміє робити добре. Зуби краще лікувати у стоматолога, плитку якісно покладе плиточник, а шукати та перевіряти автомобілі вміють автомобільні експерти компанії «ТУКАРС».

Чим АвтоПідбір від ТУКАРС відрізняється від інших автопідбирачів?

Компанія «ТУКАРС» об’єднала ентузіастів, які бажають кардинально змінити ситуацію на автомобільному ринку України в позитивний бік.

Основна місія компанії – зробити придбання автомобіля комфортним, прозорим, чесним, а найголовніше – безпечним!

Для цього ми розробили агрегатор усіх автомобільних оголошень https://2cars.pro/ Цей ресурс дозволяє отримати набагато більше інформації про автомобілі у продажу та продавців.

Для максимального комфорту обміну інформацією з нашими клієнтами ми розробили дуже зручний та інформативний онлайн акт огляду, де системно викладено всю інформацію про автомобіль.

Ми впевнені у роботі своїх фахівців, тому даємо тримісячну гарантію на підібраний автомобіль.

Компанія «ТУКАРС» – одна з перших на ринку автопідбору в Україні. Позитивні відгуки про нашу роботу та високий рейтинг – найкраще підтвердження нашого професіоналізму.

Скільки часу займає підбір авто?

У середньому, весь процес підбору займає від 5 до 20 днів. Все залежить від специфіки замовлення та кон’юнктури ринку авто з пробігом.

Термін пошуку автомобіля, зазначений у договорі – 14 днів. Якщо після закінчення цього терміну ми не змогли знайти автомобіль, який пройде наші перевірки і повністю Вас влаштує, Ви можете пролонгувати договір на наступні 14 днів або повернути передоплату в повному обсязі.

Як вибрати компанію з підбору автомобіля

Довірити пошук автомобіля краще Юридичній особі з укладанням договору, де прописані всі нюанси

На автомобільному ринку багато шахраїв та просто некомпетентних особистостей, які називають себе експертами.

Компанія повинна надавати гарантію на підібраний автомобіль

Не дивлячись на те, що автомобіль не новий, компанія, яка підбирає автомобіль, має нести гарантійні зобов'язання. Інакше Ви ризикуєте купити проблемний автомобіль у "гарній упаковці"

Має бути необхідний набір обладнання та бажано, щоб воно було сертифіковане

Наприклад, для адекватної діагностики кузова автомобіля не можна використовувати дешеві китайські товщиноміри ЛКП. У комплекті з некомпетентним фахівцем це часто призводить до помилкових висновків.

Уважно ознайомтеся з договором

У договорі має бути прописано: Строки; Характеристики для пошуку (Ваші побажання); Умови оплати та повернення передоплати; Гарантійні зобов'язання; Усі реквізити

Потрібні хлопці із досвідом. Бажано, щоб компанія працювала на автомобільному ринку України щонайменше три роки

Не вірте інформації на сайті, попросіть надати свідоцтво про реєстрацію підприємства. Вам потрібен надійний помічник, який переживає за свою репутацію

Зверніть увагу які інструменти, джерела та технічні рішення використовуються для пошуку авто

Підрядник із низькою кваліфікацією запропонує просто "пошукати в інтернеті". Бажано мати у своєму арсеналі різні програмні рішення для аналізу оголошень про продаж, використовувати інструменти для обробки абсолютно всіх пропозицій на ринку (включаючи ті, яких поки що немає у продажу)

Дізнайтеся, що входить у вартість і які додаткові витрати Ви понесете

Діагностика на СТО входить у вартість послуги чи ні. Допомога при переоформленні включена чи оплачується окремо. Чи потрібно додатково платити за юридичну перевірку

Уникайте найдешевших пропозицій - робота з підбору повинна вестись у Ваших інтересах, а не на користь продавця автомобіля. (Безкоштовний сир зазвичай знаходять у мишоловці)

Кваліфікований фахівець не може коштувати дешево. Для того, щоб знайти дійсно хороший автомобіль, проводиться значний обсяг роботи, в якому задіяно декілька фахівців (виїзди, діагностики, перевірки, адміністрування тощо)

Що саме ви отримуєте

01

Ви використовуєте досвід наших експертів для пошуку, перевірки та купівлі дійсно гарного автомобіля

02

Виключаєте ризики. Ми даємо гарантію на підібраний автомобіль. А якщо не зможемо підібрати автомобіль, який відповідає Вашим побажанням і водночас відповідає нашим вимогам якості, повернемо передоплату в повному обсязі без зайвих питань.

03

Заощаджуйте час на постійний моніторинг оголошень, нескінченні поїздки з пробками для оглядів, спілкування з випадковими людьми, записи та очікування діагностик на СТО

04

Ми любимо та вміємо торгуватися. Тому нам вдається отримати суттєву знижку (%) від заявленої ціни, яка в багатьох випадках перевищує вартість послуг у рази

05

Вартість необхідної кількості виїзних діагностик, юридичних перевірок та повна діагностика на СТО включені у послугу АвтоПідбору

06

Для дійсно якісного аналізу всіх оголошень про продаж автомобілів, ми розробили і постійно вдосконалюємо спеціальні IT рішення - 2Cars.pro. На час пошуку автомобіля ми надамо Вам безкоштовний доступ до цього ресурсу. Ви зможете першим дізнаватися про нові надходження або про зниження ціни на автомобілі, що цікавлять. (Ми знаємо та вміємо набагато більше, ніж інші учасники автомобільного ринку).

07

Використовуємо тільки якісне та сертифіковане обладнання для перевірки та діагностики автомобілів як на виїзді, так і на СТО.

08

Після того, як знайдемо і перевіримо автомобіль, робота ще не закінчується. Експерт буде поруч із Вами на всіх етапах переоформлення. Простежимо, щоб все було законно, швидко та зручно (Ви нічого не забудете забрати, починаючи від комплекту коліс та другого комплекту ключів закінчуючи правильно оформленою розпискою від продавця)

09

Так, і найголовніше! Ми 100% убезпечимо Вас від покупки проблемного авто та від різноманітних шахраїв, яких, на жаль, вистачає на ринку б/у автомобілів

10

І, зрештою, всі наші співробітники максимально відкриті та клієнтоорієнтовані. Ви отримуєте постійного професійного консультанта з усіх автомобільних питань